• زعفران یک مثقال دسته ای ممتاز در بسته بندی خاتم

تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی بیرجند نشان می دهد که زعفران کشت شده در کوهستان ها و ارتفاعات  3 برابر عطر و طعم بهتری نسبت به زعفران های عادی دارند اما چون کشاورزی در زمین های کوهستانی سخت و پر هزینه است اغلب کشاورزان تمایلی برای کشت زعفران در آنها ندارند و فقط در یکی از روستاهای کوهپایه ای خراسان جنوبی بنام کفگی است که زعفران در وسعت بسیار محدودی کشت می شود.

زعفران دختر پیچ یا دسته ای نمونه ای از زعفران می باشد که پس از برداشت و خشک کردن به صورت زیبایی دسته بندی می گردد و، این نوع از زعفران شامل قسمت قرمز رنگ، نارنجی و سفید رشته می گردد، به همین دلیل ضمن برخورداری از قسمت سرگل زعفران از قیمت مناسبت تری نیز برخوردار است .

امروزه برخی شرکت‌های دارویی اروپایی از زعفران به عنوان اینتگراتور يا ضد افسردگی استفاده می‌کنند. استان خراسان بزرگترین تولیدکننده این  محصول بی همتاست. نام علمی زعفران Crocus sativus است. این ادویه معجزه آسا یکی از بهترین طعم دهنده های غذایی محسوب میشود. متاسفانه در سال های اخیر صادرات فله زعفران به کشور اسپانیا افزایش پیدا نموده و از این کشور با بسته بندی های مرغوب و زیبا به سایر کشور های مصرف کننده صادر میگردد و ارزش افزوده فراوانی برای کشور اسپانیا ایجاد نموده است . امروزه تلاش می شود با بهره گیری از شیوه های نوین و استفاده از ظرفیت های فراوان فناوری های نو این امکان مهیا گردد تا بهترین نوع زعفران ایران که در کوهستان های استان خراسان جنوبی و با مقدار محدود کشت میشود با بسته بندی مناسب و استاندارد در اختیار مصرف کنندگان در هر کجای ایران و جهان قرار گیرد. فروشگاه سوغات ناب افتخار دارد با تهیه زعفران اصیل کوهستان از تولیدکنندگان بدون هیچ واسطه ای آن را در اختیار مصرف کنندگان علاقمند به کالای ناب و اصیل ایرانی قرار دهد.

فروشگاه سوغات ناب این افتخار را دارد که در مسیر معرفی و عرضه سوغات و صنایع دستی ناب و اصیل ایرانی پیش گام بوده و تمام تلاش خود را در این مسیر به کار گیرد. شما مشتری گرامی نیز در صورتی که محصولات و صنایع دستی با چنین ویژگی هایی را می شناسید و یا امکان تولید و عرضه کالاهای ناب و اصیل ایرانی را دارید میتوانید با سوغات ناب در این زمینه همکاری نمایید.

نوشتن نظر

اطلاعیه: کدهای اچ تی ام ال پشتیبانی نمی شوند
    بد           خوب

زعفران یک مثقال دسته ای ممتاز در بسته بندی خاتم

  • مدل محصول: زعفران
  • موجودی: در انبار
  • 36,000تومان

  • قیمت بدون مالیات: 36,000تومان

این محصول داری حداقل 5 عدد خرید می باشد