*نام محصول : حوله دست و صورت *مواد اولیه : پنبه خالص *رشته صنایع دستی: تو بافی * ابعاد : 45*90 دارای رنگ بندی متنوع

صنعت توبافی یکی از هنرهای دستی احیا شده استان خراسان جنوبیست. بدون شک یکی از صنایع دستی بی بدیل استان خراسان جنوبی در مناطق اطراف بیرجند توبافیست. این صنعت که زیرمجموعه پارچه بافیست به معنی تاب دادن و بافتن است. محصولات صنایع دستی تو بافی ارائه شده در فروشگاه سوغات ناب از مواد اولیه همچون ابریشم طبیعی ، ابریشم مصنوعی و پنبه خالص توسط بانوان هنرمند و پر تلاش آموزش دیده در این استان تهیه شده و در معرض انتخاب شما مشتریان گرامی قرار گرفته است.محصول پیش روی شما که از پنبه صد در صد خالص تهیه گردیده و دارای قدرت جذب آب فوق العاده ای می باشد ، حاصل تلاش بانوان هنرمند روستای خوراشاد از توابع بیرجند می باشد .

برای بافتن پارچه به روش سنتی، هنرمند توباف ابتدا مواد اولیه از قبیل پنبه، ابریشم یا کرک را تهیه می کند و پس از آن از این مواد نخ می ریسد. در مرحله بعد نخ های به دست آمده را می جوشاند و برای ضخیم کردن آنها از آرد استفاده می کند. سپس به کمک این پارچه ها و چرخ پارچه بافی، محصول نهایی به دست می آید. محصولی لطیف و بی نیاز از پیرایه های بدلی که تن را آرامش می بخشد و آب و هوای سوزان کویر را قابل تحمل می کند.


توجه: در صورتی که مایل به خرید مدل های طرح دار این حوله می باشید (طرح های موجود در عکس دوم) لطفا هنگام خرید رنگ و طرح مورد نظر را در قسمت توضیحات درج نمایید .


نوشتن نظر

اطلاعیه: کدهای اچ تی ام ال پشتیبانی نمی شوند
    بد           خوب

حوله دست و صورت

  • مدل محصول: فرت بافی
  • موجودی: در انبار
  • 10,000تومان

  • قیمت بدون مالیات: 10,000تومان