• عسل درمانی آویشن ارتفاع 1500(یک کیلو گرم)

عسل درمانی آویشن ارتفاع 1500

یکی از مرغوبترین عسلهایی که در مناطق مختلفی از سرزمین پهناور ایران تولید می گردد عسل آویشن است . البته این نوع عسل در مناطق مختلف از کیفیت و طعم های متفاوتی برخوردار است . کارشناسان سوغات ناب به پشتوانه تجربه 35 ساله در ضمینه تولید عسل  خالص و طبیعی و با انجام آزمایشات گوناگون بر روی عسل های آویشن بدست آمده از مناطق مختلف کشور به دو نتیجه دست یافته اند :

اول اینکه که بدون شک عسل آویشن تولید شده در منطقه البرز از کیفیت و طعم فوق العاده ای نسبت به سایر مناطق برخوردار است . و دوم اینکه عسل آویشن تولید شده در ارتفاعات 1500 متری قله دماوند (دشت لار) نه تنها به لحاظ طعم و مزه بی نظیر می باشد بلکه از لحاظ آنزیم ها و ریز مغزی های موجود ، کیفیت بسیار بالاتری نسبت به عسل های مشابه دارد و محصول تولید شده در این منطقه را به یکی از منحصر به فرد ترین عسل های ایران تبدیل کرده است .

نکته قابل توجه در مورد این عسل این است که با توجه به شرایط سخت زنبور داری در این منطقه ، این نوع عسل بسیار کمیاب و صددرصد درمانی می باشد و به همین دلیل از قیمت بالایی نسبت به سایر عسل های آویشن برخوردار است .

خواص درمانی فوق العاده  و شفابخش عسل آویشن : درمان آسم ،  آنفولانزا و سرماخوردگی شدید ، تقویت دستگاه گوارش و درمان بیماری های گوارشی ، رفع عفونت‌های سخت ، تقویت بینایی، ضد صرع و تشنج، درمان تنگی نفس ، معالج دردهای مفصلی و تقویت قوای جسمی و جنسی . 

نوشتن نظر

اطلاعیه: کدهای اچ تی ام ال پشتیبانی نمی شوند
    بد           خوب

عسل درمانی آویشن ارتفاع 1500(یک کیلو گرم)

  • مدل محصول: عسل
  • موجودی: در انبار
  • 120,000تومان

  • قیمت بدون مالیات: 120,000تومان

محصولات مرتبط

عسل درمانی عناب خالص(یک کیلو گرم)

عسل درمانی عناب خالص(یک کیلو گرم)

عسل درمانی عناب خالص(یک کیلو گرم) مشخصات عسل عناب خالص : رنگ : قهوه ای مایل به قرمز میزان ساکاروز : پایین تر از 2 دهم میزان HMF : کمتر از 10 درجه میزان آب : کمتر از 5 درصد مرغوب ترین و لذیذ ترین عسل ایران که پنج سال متوالی به عنوان برت..

110,000تومان قیمت بدون مالیات: 110,000تومان

عسل درمانی زرشک خالص(یک کیلو گرم)

عسل درمانی زرشک خالص(یک کیلو گرم)

عسل درمانی زرشک خالص(یک کیلو گرم)مشخصات عسل زرشک خالص :رنگ : قهوه ای بسیار تیرهمیزان ساکاروز : پایین تر از 2 دهممیزان HMF : کمتر از 10 درجهمیزان آب : کمتر از 5 درصدتغذیه زنبور عسل از شهد گل زرشک و تبدیل آن به عسل بدون شک یکی از شگفتی های خلقت به شمار می ..

110,000تومان قیمت بدون مالیات: 110,000تومان

عسل درمانی زرشک عناب(یک کیلوگرم)

عسل درمانی زرشک عناب(یک کیلوگرم)

عسل درمانی زرشک عناب(یک کیلوگرم)مشخصات عسل عناب خالص : رنگ : قهوه ای تیره میزان ساکاروز : پایین تر از 2 دهم میزان HMF : کمتر از 10 درجه میزان آب : کمتر از 5 درصد تغذیه زنبور عسل از شهد گل زرشک و عناب و تلفیق خواص شگفت انگیز زرشک،عناب و عس..

100,000تومان قیمت بدون مالیات: 100,000تومان

عسل درمانی کُنار خالص(یک کیلو گرم)

عسل درمانی کُنار خالص(یک کیلو گرم)

عسل درمانی کنار عسل کنار یا همان سدر حاصل تغذیه زنبور عسل از گیاه درخت کنار می باشد . عسل این گیاه بسیار خوش طعم و خوش مزه و داری طبع سرد می باشد وبرای کسانی که گرم مزاجند بسیار مفید است . این عسل را در کشورهای خوزه خلیج فارس  عسل جنس عربی نامن..

70,000تومان قیمت بدون مالیات: 70,000تومان

برچسب ها: عسل درمانی آویشن ارتفاع 1500(یک کیلو گرم)