• عسل درمانی آویشن ارتفاع 1500(یک کیلو گرم)

عسل درمانی آویشن ارتفاع 1500

یکی از مرغوبترین عسلهایی که در مناطق مختلفی از سرزمین پهناور ایران تولید می گردد عسل آویشن است . البته این نوع عسل در مناطق مختلف از کیفیت و طعم های متفاوتی برخوردار است . کارشناسان سوغات ناب به پشتوانه تجربه 35 ساله در ضمینه تولید عسل  خالص و طبیعی و با انجام آزمایشات گوناگون بر روی عسل های آویشن بدست آمده از مناطق مختلف کشور به دو نتیجه دست یافته اند :

اول اینکه که بدون شک عسل آویشن تولید شده در منطقه البرز از کیفیت و طعم فوق العاده ای نسبت به سایر مناطق برخوردار است . و دوم اینکه عسل آویشن تولید شده در ارتفاعات 1500 متری قله دماوند (دشت لار) نه تنها به لحاظ طعم و مزه بی نظیر می باشد بلکه از لحاظ آنزیم ها و ریز مغزی های موجود ، کیفیت بسیار بالاتری نسبت به عسل های مشابه دارد و محصول تولید شده در این منطقه را به یکی از منحصر به فرد ترین عسل های ایران تبدیل کرده است .

نکته قابل توجه در مورد این عسل این است که با توجه به شرایط سخت زنبور داری در این منطقه ، این نوع عسل بسیار کمیاب و صددرصد درمانی می باشد و به همین دلیل از قیمت بالایی نسبت به سایر عسل های آویشن برخوردار است .

خواص درمانی فوق العاده  و شفابخش عسل آویشن : درمان آسم ،  آنفولانزا و سرماخوردگی شدید ، تقویت دستگاه گوارش و درمان بیماری های گوارشی ، رفع عفونت‌های سخت ، تقویت بینایی، ضد صرع و تشنج، درمان تنگی نفس ، معالج دردهای مفصلی و تقویت قوای جسمی و جنسی . 

نوشتن نظر

اطلاعیه: کدهای اچ تی ام ال پشتیبانی نمی شوند
    بد           خوب

عسل درمانی آویشن ارتفاع 1500(یک کیلو گرم)

  • مدل محصول: عسل
  • موجودی: در انبار
  • 120,000تومان

  • قیمت بدون مالیات: 120,000تومان

محصولات مرتبط

عسل درمانی عناب خالص(یک کیلو گرم)

عسل درمانی عناب خالص(یک کیلو گرم)

عسل درمانی عناب خالص(یک کیلو گرم) مشخصات عسل عناب خالص : رنگ : قهوه ای مایل به قرمز میزان ساکاروز : پایین تر از 2 دهم میزان HMF : کمتر از 10 درجه میزان آب : کمتر از 5 درصد مرغوب ترین و لذیذ ترین عسل ایران که پنج سال متوالی به عنوان برت..

110,000تومان قیمت بدون مالیات: 110,000تومان

عسل درمانی زرشک خالص(یک کیلو گرم)

عسل درمانی زرشک خالص(یک کیلو گرم)

عسل درمانی زرشک خالص(یک کیلو گرم)مشخصات عسل زرشک خالص :رنگ : قهوه ای بسیار تیرهمیزان ساکاروز : پایین تر از 2 دهممیزان HMF : کمتر از 10 درجهمیزان آب : کمتر از 5 درصدتغذیه زنبور عسل از شهد گل زرشک و تبدیل آن به عسل بدون شک یکی از شگفتی های خلقت به شمار می ..

110,000تومان قیمت بدون مالیات: 110,000تومان

عسل درمانی زرشک عناب(یک کیلوگرم)

عسل درمانی زرشک عناب(یک کیلوگرم)

عسل درمانی زرشک عناب(یک کیلوگرم)مشخصات عسل عناب خالص : رنگ : قهوه ای تیره میزان ساکاروز : پایین تر از 2 دهم میزان HMF : کمتر از 10 درجه میزان آب : کمتر از 5 درصد تغذیه زنبور عسل از شهد گل زرشک و عناب و تلفیق خواص شگفت انگیز زرشک،عناب و عس..

100,000تومان قیمت بدون مالیات: 100,000تومان

برچسب ها: عسل درمانی آویشن ارتفاع 1500(یک کیلو گرم)