• عسل درمانی کُنار خالص(یک کیلو گرم)

عسل درمانی کنار

عسل کنار یا همان سدر حاصل تغذیه زنبور عسل از گیاه درخت کنار می باشد . عسل این گیاه بسیار خوش طعم و خوش مزه و داری طبع سرد می باشد وبرای کسانی که گرم مزاجند بسیار مفید است . این عسل را در کشورهای خوزه خلیج فارس  عسل جنس عربی نامند ودلیل ان نیز بالا بودن ارزش غذایی این عسل میباشد .

کنار (Ziziphus) درخت بومی جنوب ایران می باشد ، برگ های کوبیده آن را سدر می نامند و میوه آن خوراکی می باشد . ارتفاع درخت کنار نزدیک به 10 متر می رسد .

خواص عسل کنار :  عسل طبیعی کنار تقویت کننده قوای جنسی و جسمی است . این عسل اگر خالص باشد و با عسل های دیگر مخلوط نشده باشد تقویت کننده موی سر ، تقویت کننده اعصاب ، دارای پروتئین ، ضد کم خونی، ضد کمر درد,بهترین مرحم برای سوختگی ها و موثر در درمان انواع سرطان ها می باشد

نوشتن نظر

اطلاعیه: کدهای اچ تی ام ال پشتیبانی نمی شوند
    بد           خوب

عسل درمانی کُنار خالص(یک کیلو گرم)

  • مدل محصول: عسل
  • موجودی: در انبار
  • 70,000تومان

  • قیمت بدون مالیات: 70,000تومان

محصولات مرتبط

عسل درمانی عناب خالص(یک کیلو گرم)

عسل درمانی عناب خالص(یک کیلو گرم)

عسل درمانی عناب خالص(یک کیلو گرم) مشخصات عسل عناب خالص : رنگ : قهوه ای مایل به قرمز میزان ساکاروز : پایین تر از 2 دهم میزان HMF : کمتر از 10 درجه میزان آب : کمتر از 5 درصد مرغوب ترین و لذیذ ترین عسل ایران که پنج سال متوالی به عنوان برت..

110,000تومان قیمت بدون مالیات: 110,000تومان

عسل درمانی زرشک خالص(یک کیلو گرم)

عسل درمانی زرشک خالص(یک کیلو گرم)

عسل درمانی زرشک خالص(یک کیلو گرم)مشخصات عسل زرشک خالص :رنگ : قهوه ای بسیار تیرهمیزان ساکاروز : پایین تر از 2 دهممیزان HMF : کمتر از 10 درجهمیزان آب : کمتر از 5 درصدتغذیه زنبور عسل از شهد گل زرشک و تبدیل آن به عسل بدون شک یکی از شگفتی های خلقت به شمار می ..

110,000تومان قیمت بدون مالیات: 110,000تومان

عسل درمانی زرشک عناب(یک کیلوگرم)

عسل درمانی زرشک عناب(یک کیلوگرم)

عسل درمانی زرشک عناب(یک کیلوگرم)مشخصات عسل عناب خالص : رنگ : قهوه ای تیره میزان ساکاروز : پایین تر از 2 دهم میزان HMF : کمتر از 10 درجه میزان آب : کمتر از 5 درصد تغذیه زنبور عسل از شهد گل زرشک و عناب و تلفیق خواص شگفت انگیز زرشک،عناب و عس..

100,000تومان قیمت بدون مالیات: 100,000تومان

عسل درمانی آویشن ارتفاع 1500(یک کیلو گرم)

عسل درمانی آویشن ارتفاع 1500(یک کیلو گرم)

عسل درمانی آویشن ارتفاع 1500 یکی از مرغوبترین عسلهایی که در مناطق مختلفی از سرزمین پهناور ایران تولید می گردد عسل آویشن است . البته این نوع عسل در مناطق مختلف از کیفیت و طعم های متفاوتی برخوردار است . کارشناسان سوغات ناب به پشتوانه تجربه 35 ساله در ..

120,000تومان قیمت بدون مالیات: 120,000تومان

برچسب ها: عسل درمانی کُنار خالص(یک کیلو گرم)