• عسل درمانی زرشک عناب(یک کیلوگرم)

عسل درمانی زرشک عناب(یک کیلوگرم)

مشخصات عسل عناب خالص :

رنگ : قهوه ای تیره

میزان ساکاروز : پایین تر از 2 دهم

میزان HMF : کمتر از 10 درجه

میزان آب : کمتر از 5 درصد

تغذیه زنبور عسل از شهد گل زرشک و عناب و تلفیق خواص شگفت انگیز زرشک،عناب و عسل بدون شک یکی از شگفتی های خلقت به شمار می رود. برتری منحصر به فرد عسلهای خراسان جنوبی نسبت به عسل های دیگر این است که بدلیل آب و هوای نیمه بیابانی و خشک استان خراسان جنوبی ، درصد آب موجود در این عسل کمتر از پنج درصد می باشد که این خود باعث ماندگاری بسیار طولانی محصول میشود . عسل زرشک و عناب عرضه شده در فروشگاه سوغات ناب، با کیفیتی بی نظیر و کاملا خالص با ساکاروز و آب کمتر از 5 درصد میباشد که به ندرت مشابه آن را در سطح بازار خواهید یافت .   

توجه:این عسل از مخلوط کردن دستی دو نوع عسل بدست نیامده است بلکه برای تهیه این نوع عسل کندوها در مناطقی که پوشش گیاهی آن شامل درخت زرشک و عناب میباشد قرار دارند و درواقع به صورت طبیعی و توسط زنبور این ترکیب صورت میپذیرد   

**هشدار**

متاسفانه افراد سودجو همیشه در پی استفاده از نا آگاهی افراد بوده و به روش های مختلف سعی در کسب سود بیشتر مینمایند که یکی از این راه ها انجام تقلب در فرایند تولید محصولات مورد استقبال مردم است. عسل نیز به عنوان یک کالای مورد استفاده و علاقه عمومی از این رهگذر بی نصیب نیست و در این زمینه نیز تولیدکنندگان غیر متعهدی هستند که از این مسیر سوء استفاده می نمایند. متاسفانه روش تشخیص عسل مرغوب و با کیفیت از محصول کم کیفیت بسیار سخت بوده و تنها به وسیله آزمایشگاه ها امکان تشخیص دقیق و صحیح وجود دارد و سایر روش ها از دقت لازم برخوردار نیست.

فروشگاه سوغات ناب به عنوان عرضه کننده مستقیم محصولات با کیفیت طبیعی و ارگانیک این تعهد را بر خود لازم می داند که در انتخاب محصولات و تهیه آنها تمام تلاش خود را به کار گیرد تا بهترین کیفیت ممکن را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

عسل عرضه شده در این فروشگاه با برند سوغات ناب در تست های زمایشگاهی بالاترین کیفیت ممکن را داشته و ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که محصولی بی نظیر و با کیفیت فوق العاده را به شما عرضه خواهیم کرد در صورت عدم رضایت شما ، محصول بدون هیچ قید و شرطی مرجوع و تمامی هزینه پرداختی شما عودت می گردد .


خواص عمومی عسل خالص و طبیعی

نوشتن نظر

اطلاعیه: کدهای اچ تی ام ال پشتیبانی نمی شوند
    بد           خوب

عسل درمانی زرشک عناب(یک کیلوگرم)

  • مدل محصول: عسل
  • موجودی: در انبار
  • 100,000تومان

  • قیمت بدون مالیات: 100,000تومان

محصولات مرتبط

عسل درمانی عناب خالص(یک کیلو گرم)

عسل درمانی عناب خالص(یک کیلو گرم)

عسل درمانی عناب خالص(یک کیلو گرم) مشخصات عسل عناب خالص : رنگ : قهوه ای مایل به قرمز میزان ساکاروز : پایین تر از 2 دهم میزان HMF : کمتر از 10 درجه میزان آب : کمتر از 5 درصد مرغوب ترین و لذیذ ترین عسل ایران که پنج سال متوالی به عنوان برت..

110,000تومان قیمت بدون مالیات: 110,000تومان

عسل درمانی زرشک خالص(یک کیلو گرم)

عسل درمانی زرشک خالص(یک کیلو گرم)

عسل درمانی زرشک خالص(یک کیلو گرم)مشخصات عسل زرشک خالص :رنگ : قهوه ای بسیار تیرهمیزان ساکاروز : پایین تر از 2 دهممیزان HMF : کمتر از 10 درجهمیزان آب : کمتر از 5 درصدتغذیه زنبور عسل از شهد گل زرشک و تبدیل آن به عسل بدون شک یکی از شگفتی های خلقت به شمار می ..

110,000تومان قیمت بدون مالیات: 110,000تومان

عسل درمانی آویشن ارتفاع 1500(یک کیلو گرم)

عسل درمانی آویشن ارتفاع 1500(یک کیلو گرم)

عسل درمانی آویشن ارتفاع 1500 یکی از مرغوبترین عسلهایی که در مناطق مختلفی از سرزمین پهناور ایران تولید می گردد عسل آویشن است . البته این نوع عسل در مناطق مختلف از کیفیت و طعم های متفاوتی برخوردار است . کارشناسان سوغات ناب به پشتوانه تجربه 35 ساله در ..

120,000تومان قیمت بدون مالیات: 120,000تومان

برچسب ها: عسل درمانی زرشک عناب(یک کیلوگرم)