• زرشک ارگانیک قاین(250 گرمی)

زرشک ممتاز سیاه کوه در بسته بندی 250 گرمی

زرشک گیاهی  است  مقاوم در برابر سرما و ضعیف در برابر گرما . پس از بررسی و تحقیقات متعدد کارشناسان جهاد کشاورزی بر روی محصول به دست آمده از نقاط مختلف پایتخت زرشک ایران (قاین) ، نتیجه بدست آمده حاکی از آن بود که محصولی که در ارتفاعات بیش از 1500 متر از سطح دریا کشت میگردد ، به مراتب از کیفیت و مرغوبیت بالاتری نسبت به محصول سایر مناطق برخوردار است . سوغات ناب ارتفاعات سیاه کوه قاین ارمغانی برای شما .

توجه : تقریبا تمامی تولید کنندگان و فروشندگان زرشک ، برای براق و زیبا جلو دادن محصول خود ، آن را آغشته به پارافین میکنند که برای سلامت انسان بسیار مضر می باشد ، اما ما با افتخار اعلام میداریم که برای اولین بار ، نه تنها با کیفیت ترین زرشک کشت شده در ایران را به شما عرضه خواهیم کرد ، بلکه در مراحل فراوری هیچ یک از محصولات خود ما ، از جمله زرشک ، از هیچ نوع ماده شیمیایی استفاده نشده است .

فروشگاه سوغات ناب این افتخار را دارد که به عنوان یکی از بهترین عرضه کنندگان سوغات محلی و صنایع دستی اصیل ایرانی یکی از با کیفیت ترین محصولات تولید شده در کوهستان های سیاه کوه از توابع شهرستان قاین استان خراسان رضوی را عرضه نماید. مهمترین ویژگی محصولات عرضه شده در فروشگاه با برند سوغات ناب طبیعی بودن و به دور هز هر گونه مواد افزودنی و شیمیایی می باشد. موادی که در عین زیبا جلوه دادن و درخشان نمودن محصولاتی همچون زرشک، باعث کاهش کیفیت و عمر محصولات می گردد. خراسان جنوبی بزرگترین مرکز تولید و عرضه گیاه زرشک در کشور است که این میوه ارزشمند یکی از مهمترین بخش های سبد سوغات مسافران و گردشگران این استان و خصوصا خراسان رضوی و مشهد مقدس را تشکیل میدهد. شما میتوانید با خرید از فروشگاه سوغات ناب زرشک ممتاز سیاه کوه را در بسته بندی های زیبا و متنوع تهیه نمایید. محصولات عرضه شده با برند سوغات ناب در بسته بندی های زیبا و متنوع عرضه میگردد.

نوشتن نظر

اطلاعیه: کدهای اچ تی ام ال پشتیبانی نمی شوند
    بد           خوب

زرشک ارگانیک قاین(250 گرمی)

  • مدل محصول: خشکبار
  • موجودی: 2-3 روز
  • 7,000تومان

  • قیمت بدون مالیات: 7,000تومان

برچسب ها: زرشک، سیاه کوه، سوغات، سوغات محلی، خراسان، سوغات مشهد