٧ روز ضمانت بازگشت محصول

٧

با توجه به اینکه فروش یک محصول ابتدای آشنایی ما با مشتری بوده و تداوم همکاری و آشنایی ما مسلما با کیفیت خدمات پس از فروش ارتباط مستقیم دارد، سعی خواهیم کرد تا در حد توان خود بهترین خدمات پس از فروش را به مشتریان‌مان ارائه دهیم.

در هنگام خرید به موراد ذیل دقت نمایید:

1) فروشگاه اینترنتی سوغات ناب برای مشتریان خود به مدت 7 روز کاری(از زمان تحویل محصول) مهلت تست در نظر گرفته است و چنان چه در این مدت در کالای خریداری شده اشکال و نقصی مشاهده شود خریدار می‌تواند از طریق سایت(فرم تماس با ما) و  یا پست الکترونیکی info@soghatenab.com و یا تماس تلفنی با شماره 38112893-051 ، مشکل خود را با ما در میان گذاشته تا اقدامات لازم توسط فروشگاه جهت بازگردانی، جایگزینی و یا بازپرداخت وجه سفارش انجام پذیرد.

* جهت بازگرداندن، محصول باید در حالت اولیه قرار داشته باشند.

* هزینه برگشت سفارش در صورت تایید اشکال اولیه محصول توسط سوغات ناب به عهده ما می‌باشد ولی در غیر این صورت به عهده     مشتری می باشد.

 

2) در صورتی که از خرید خود منصرف شده‌اید لطفا به نکات زیر توجه فرمایید.

*در اسرع وقت از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با فروشگاه تماس گرفته و اعلام انصراف خود را اعلام کرده تا در صورتی که کالا ارسال نشده باشد از ارسال خودداری شود و هزینه سفارش به حساب شما عودت داده شود.

*در صورتی که کالا ارسال شده باشد و شما از خرید خود منصرف شده باشید؛ به هیچ عنوان بسته بندی محصول را باز نکرده و با سوغات ناب تماس گرفته و اعلام انصراف نمایید تا راهنمایی لازم جهت برگشت محصول خریداری شده به شما داده شود. شایان ذکر است در این مورد هزینه برگشت سفارش به عهده خریدار است.

 

3) مرسوله دریافتی شما با سفارش‌تان مطابقت نداشته و یا ناقص به دست‌تان رسیده است

*در صورتی که محصولی اشتباها به دست شما رسیده لطفا باما تماس گرفته و مشکل خود را اعلام بفرمایید تا جهت ارسال مجدد محصول سفارش داده شده و برگشت محصول که اشتباه به دست شما رسیده است اقدام شود.

*در صورتی که محصولات خریداری شما ناقص به دست‌تان رسیده است، لطفا با ما تماس بگیرید تا اقدامات لازم جهت رفع نقص محصولات ارسالی صورت گیرد.

* حتی الامکان در صورتی که محصول اشتباه به دست شما رسیده است از باز کردن بسته بندی آن خودداری فرمایید.

* هزینه‌های پستی در موارد فوق بر عهده سوغات ناب می‌باشد