سیاست حفظ حریم خصوصی

فروشگاه سوغات ناب، متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت  استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، می‌داند.

مشاهده صفحات وب‌سایت‌ ما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمي‌باشد، اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات سفارش آنلاین و غير حضوری مستلزم دريافت اطلاعات شخصی شما بوده  و پس از تحليل اطلاعات اين خدمات به شما ارائه مي‌گردد.

فروشگاه سوغات ناب در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‏کند. ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در  سامانه فروشگاهی از سیاستهای امنیتی و فناوري هایی استفاده می کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند. همچنین از روشها و دستورالعمل های امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم. این روش‏های محافظتی ذخیره سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر می گیرد و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری می کند.

چگونگی جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات کاربران

در صورتی که شما بخواهيد از خدمات فروشگاهی ما بهره مند شوید و يا تمايل به دریافت اطلاعات و ارسال نظرات و پيشنهادات خود به اين فروشگاه داشته باشيد، اطلاعات اولیه ثبت نامی اطلاعاتي از شما دريافت مي‌شود و این بار تنها در اولین یک بار در هنگام ثبت نام شما در سامانه فروشگاه صورت می پذیرد. لازم به ذکر است که هدف ما از دريافت اين اطلاعات ، ارائه هر چه بهتر و سريع‌تر خدمات مي‌باشد.

کاربرد اطلاعات جمع‌آوری شده

·        ثبت درخواست سفارش

·        ارسال كد رهگیری مرسولات به شماره همراه ثبت شده

·        ثبت سوابق خرید و امکان

·        ارسال نظرات و پيشنهادات در خصوص کیفیت خدمات

·        ارسال خبرنامه و اطلاع رسانی های ویژه

·        شرکت در قرعه کشی به مناسبت های مختلف و دریافت کوپن تخفیف

انتقال اطلاعات شخصی به اشخاص ثالث

فروشگاه سوغات ناب خود را در حفاظت از اطلاعات شخصی شما مسئول دانسته و اطلاعات شما را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نمی‌دهد.